سمپاشی تضمینی جانوران موذی|شرکت مهارآفاتMaharAfat | مهار افات | سمپاشی
طراحي وب سايتبهينه سازي وب سايتطراحي سايتسعيد کلوندي
 
سمپاشی تضمینی

سمپاشی تضمینی

سمپاشی تضمینی

“شرکت نوآوران مهارآفات ایرانیان “متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حشره شناسی پزشکی، بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای با هدف بکار گیری روشهای علمی در جهت نیازهای جامعه و داشتن سالها تجربه علمی و عملی بر اساس مجوز شماره ۸۳۲/۱۰۶/۱۲۵/ص/۹۴ از دانشگاه علوم پزشکی ایران آمادگی خود را در زمینه سمپاشی تضمینی و کنترل حشرات و جوندگان موذی در اماکن دولتی، عمومی و خانگی با شرایط زیر اعلام می دارد:

  • بازدید اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین نوع آلودگی و برآورد هزینه

  • استفاده از سموم بهداشتی کم خطر و بی خطر با کارایی خوب و مورد تائـید سازمانهای ذیصلاح

  • بازدید های ماهیانه ازمحل و ارزیابی کمی و کیفی عملیات های انجام شده تا پایان قرارداد

  • ارائه آموزشهای لازم و مناسب برای دستیابی به محیطی سالمتر و کنترل و نگهداری شرایط مطلوب

  • ارائه راهکارهای لازم بر اساس مدیریت تلفیقی کنترل آفات

سمپاشی تضمینی

در صورت مشاهده هرگونه آفت از جمله ساس،سوسری آمریکایی(سوسک فاضلاب) ، سوسری آلمانی(سوسک آشپزخانه) ، ساس، موریانه،مورچه، مارمولک، عقرب ، رتیل، مار، موش سقف، موش  فاضلاب و…می توانید با تماس با شرکت نوآوران مهار آفات ایرانیان تماس بگیرید

تا متخصصین و کارشناسان ما با ارائه سمپاشی تضمینی و کنترل اصولی بر مبنای روش های علمی و با استفاده از سموم مجاز به کمک شما آیند.

سمپاشی تضمینی

سمپاشی تضمینی :شرکت سمپاشی نوآوران مهار آفات ایرانیان، دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت، با کادری مجرب از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده بهداشت،  آماده ارائه خدمات سمپاشی،تله گذاری و طعمه گذاری جهت کنترل حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی در تمام نقاط استان تهران می باشد.لذا درصورت مشاهده ی هرگونه آفت ازجمله ساس،سوسری آمریکایی(سوسک فاضلاب) ،سوسری آلمانی(سوسک آشپزخانه) ،موریانه، مورچه، عقرب، رتیل،مار ،موش، کک، شپش، مگس و…در محل سکونت و یا محل کار خود می توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان کنترل آفات ما با ارائه سمپاشی اصولی بر مبنای روش های علمی و روز دنیا و با استفاده از سموم مجاز و مناسب به کمک شما بیایند.

سمپاشی :شرکت سمپاشی نوآوران مهار آفات ایرانیان، دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت، با کادری مجرب از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده بهداشت،  آماده ارائه خدمات سمپاشی،تله گذاری و طعمه گذاری جهت کنترل حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی در تمام نقاط استان تهران می باشد.لذا درصورت مشاهده ی هرگونه آفت ازجمله ساس،سوسری آمریکایی(سوسک فاضلاب) ،سوسری آلمانی(سوسک آشپزخانه) ،موریانه، مورچه، عقرب، رتیل،مار ،موش، کک، شپش، مگس و…در محل سکونت و یا محل کار خود می توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان کنترل آفات ما با ارائه سمپاشی اصولی بر مبنای روش های علمی و روز دنیا و با استفاده از سموم مجاز و مناسب به کمک شما بیایند.

پل های ارتباطی ما و شما

آدرس:

دفتر: شهر قدس خیابان قدس کوچه شهید رمضانی پلاک ۱۶

تهران خیابان انقلاب اسلامی خیابان وصال شیرازی پلاک۵۲

تلفن مشاوره رایگان: ۰۹۱۰,۶۷۶,۵۸۷۷

تلفن مستقیم کارشناس:۰۹۳۰,۵۰۳,۵۲۶۵

تلفن مستقیم کارشناس شهرستانها: ۰۹۱۰,۶۸۰,۵۹۸۵

ایمیل: info@maharafat.com

سمپاشی تضمینی

سمپاشی تضمینی

شرکت سمپاشی نوآوران مهار آفات ایرانیان

شرکت سمپاشی نوآوران مهار آفات ایرانیان

 

 

 

Open Maps Widget for Google Maps settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.

اطلاعات

برای عضویت در خبرنامه اینترنتی ما ایمیل خود را وارد کنید. برای بزرگنمایی نقشه برروی آن کلیک کنید.

آدرس:

تهران, شهر قدس, خیابان قدس, کوچه شهید رمضانی, پلاک16

خبرنامه

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نوآوران مهار افات ایرانیان میباشد.  کد ثبت:1017            کپی برداری با ذکر منبع بلامانع در غیر این صورت پیگرد قانونی خواهد داشت.