آفات | MaharAfat | مهار افات | سمپاشیMaharAfat | مهار افات | سمپاشی
طراحي وب سايتبهينه سازي وب سايتطراحي سايتسعيد کلوندي
 

 تصاویر آفات

بهداشت و سلامت عمـومی هـر جامعـهای از اهمیـت ویـژهای برخوردار است به طوریکه پیشرفت آن جامعـه در گـرو سـلامت عمومی افراد آن اسـت. از جملـه مـوارد تهدیـد کننـده بهداشت و سـلامت جامعه ، وجود حشرات و جانوران موذی می باشد

حشرات و جانوران موذی به دلیل ایجاد مزاحمت برای انسان و سایر موجودات زنده همولره مورد توجه بوده اند.

این موجودات با گزش و نیش خود مزاحمت های بسیاری برای انسان فراهم می کنند و گاهینیش سمی آنها مرگ موجودات را به همراه داشته و مشکلات عدیده ای پیامد این گزش می باشد.

گاهی اوقات نیش و گزش باعث تحریک و آلرژی شدید می شود. انتقال عوامل بیماری را به روش های مختلف توسط حشرات و جانوران موذی و ایجاد اپیدمی های چندان بزرگ ، جان هزاران انسان را با خطر جدی مواجه نموده و گاهی سبب مرگ می شود.

در وب سایت شرکت نو آوران مهار آفات ایرانیان سعی شده است در خصوص معرفی چند نمونه از حشرات و جانوران موذی از لحاظ اهمیت پزشکی و بهداشتی و راههای مقابله با آنها مطالبی به صورت مختصر ارائه گردد.

در این بخش نیز تصاویری از آفات مهم شهری جهت آشنایی بیشتر قرار داده شده است که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

سمپاشی

 

Open Maps Widget for Google Maps settings to configure the Google Maps API key. The map can't work without it. This is a Google's rule that all sites must follow.

اطلاعات

برای عضویت در خبرنامه اینترنتی ما ایمیل خود را وارد کنید. برای بزرگنمایی نقشه برروی آن کلیک کنید.

آدرس:

تهران, شهر قدس, خیابان قدس, کوچه شهید رمضانی, پلاک16

خبرنامه

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نوآوران مهار افات ایرانیان میباشد.  کد ثبت:1017            کپی برداری با ذکر منبع بلامانع در غیر این صورت پیگرد قانونی خواهد داشت.